yurt dışında dil oullari logo yurt dışı dil okulu
yurt dışı dil okullari telefonları yurt dışı dil okulları gif
Destek
Dil Okuluları

Yurtdışı Yaz Okulu


Yurtdışı Yaz Okulu Hakkında Genel Bilgiler

yaz okulu maltaYurtdışında Yaz Okulu organizasyonları düzenleyen firmamız, çocuğunuz için en güzel yaz tatili süprizini size sunuyor. Yurtdışında yaz okulu programlarımızda Dil Eğitimi ile sosyal ve kültürel etkinlikler, tam gün şehir turları, tarihi ve turistik geziler, spor etkinlikleri iç içe programlanmıştır. 

Öğrencilerin yabancı dillerini geliştirebilecekleri yaz okulları programlarımız genellikle ana dili - resmi dili ingilizce olan ülkelerde yer almakla birlikte, isteğinize göre farklı alternatifler de sunulabilmektedir. Ana dili ingilizce olan ülkelerin seçilmesindeki ana neden , alınan dil eğitiminin kolaylıkla ve her an pratiğe dökülebileceği bir ortam yaratabilmektir.

Öğrencilerimiz yaz okulları programlarında onlar için hazırlanmış ve size bir örneği sunulacak bir programda, dolu dolu bir tatil geçirirler. Eğitimin yanı sıra, sosyo kültürel etkinlikler ve gidilen ülkenin turistik yerlerine yapılan gezilerle, ülkeyi ve kültürünü yakından tanıma fırsatı bulabilirler. yaz okulu ingiltere

Yaz Okulu programlarımız 7-17 yaş arası gençler için uygundur. Programlarımızda gidilen ülkeye firmamız tarafından sağlanan grup liderleri eşliğinde gidilmekte ve grup liderimiz çocuğunuzun durumu ile ilgili her an sizi bilgilendirebilecek durumdadır.

Yaz okulu programlarımız sayesinde, çocuğunuz ingilizcesini geliştirirken, ingilizcenin gereksinimini yaşayarak anlayacağından döndüğünde dil eğitimine ve yabancı dil derslerine karşı daha ilgili olabilmektedir. Yaz süresince yaşadığı bu deneyim ile kendine karşı güveni ve toplum içerisindeki kendini ifade edebilme yetenekleri de artıyor.

Farklı kültürlerden edindiği arkadaşlar sayesinde bir dünya vatandaşı olmanın ilk adımlarını atıyor.


Malta Yaz Okullarımız İçin Örnek Aktivite Takvimimiz (13 -17 Yaş )

Günler SABAH ÖĞLEN AKŞAM
Pazar Kampa varış
Pazartesi Seviye tespit sınavı Splash and Fun Su Parkı Plaj Partisi – Beach Party
Salı Liman Gezisi Ders Serbest Etkinlik
Çarşamba Ders Spor Aktiviteleri Uluslarası Öğrenci Partisi
Perşembe GO-KART Ders EC Festivali
Cuma Ders EC Beach Club Serbest Etkinlik
Cumartesi Paradise BAY Gezisi
Pazar Alışveriş için boş bırakılan bir gün / Sicilya GEZİSİ
Pazartesi Sinema Ders Köpük Partisi
Salı Ders Comino Tekne Gezisi Serbest Etkinlik
Çarşamba Valetta Gezisi Ders Uluslarası Öğrenci Partisi
Perşembe Akdeniz Marine Parkı Ders BBQ Gecesi
Cuma Nehir Gezisi & Alışveriş Ders EC Casino Gecesi
Cumartesi Kamptan ayrılış

Yaz Okulları Hakkında Sık Sorulanlar

Bu bölümde şu ana kadar yurtdışı yaz okulları hakkında aileler tarafından en sıklıkla sorulan sorular ve merak edilen konuları profesyonel eğitim danışmanlarımızın verdiği cevaplarla birlikte sizlerle paylaşıyoruz. Buradaki cevaplar o anki durumla ilgili olduğundan bazen bugün için 100% örtüşmeyebilir. Bu tip bir şüpheniz olduğunda ya da burada yer verdiğimiz konular dışında bir sorunuz olursa lütfen bizi arayın, ya da tıklayarak iletişim formumuzla bize ulaşın.


Description: images/q.gifYurtiçinde de birçok yaz okulu bulunuyor? Neden Yurtdışı yaz okulu daha iyi?
Description: images/cevap.gif Anne ve babalar çocuklarının yaz dönemlerinde boş zamanlarında hem dinlenip hemde eğlenmelerini istiyorlarsa Türkiye içindeki programları tercih etmektedirler. 
Çocuğun gelişimi açısından çok yönlü katlı sağlamak isteyen anne babalar ise ;
Yurt dışındaki yaz okullarında geçirecekleri sürede yabancı dillerini geliştirmenin yanısıra farklı kültürlerden edindikleri arkadaşlıklarda bakış açılarını zenginleştirecektir.  


Description: images/q.gifYurtdışında çocuğum güvenli olur mu? Başına bir şey gelirse nasıl haberim olacak?
Description: images/cevap.gif Yurt dışında yüzlerce yaz okulu bulunmaktadır.Karya International olarak çocuklarımızın güvenilir bir otamda eğitim alması ve acil durumlarda yardım alabilmelerinin %100 sağlanabilmesi açısından çalıştığımız okullar tarafımızdan özenle seçilmektedir.
Çalıştığımız okullarla irtibatımızın %100 kuvvetli olmasından dolayı ,yaz okullarında grup liderleri gönderdiğimiz öğrencilerimizle başlarına birşey geldiğinde özel olarak ilgilenmektedirler.Ve aynı zamanda da bizleride bilgilendirmektedirler. 


Description: images/q.gifBu okullarda İngilizce eğitimi kaç saat sürüyor ve sınıflar kaç kişilik?
Description: images/cevap.gifOkullarda haftada 20 ders eğitim verilmektedir.Yoğun program tercih etmek isteyenler için ise haftada 30 ders eğitim seçenekleride sunulabilmektedir. 
Sınıflar maksimum 15 kişiliktir.


Description: images/q.gifÇocuklar toplu halde mi gidiyorlar, yoksa bireysel gidilebiliyormu?
Description: images/cevap.gif Yaz okulları gruplarımızda tercihe bağlı olarak bireysel  yada firmamızda çalışan deneyimli Eğitim Danışmanımız eşliğinde oluşturulan, öğrenci grupları halinde gidilebilmektedir. 


Description: images/q.gifÇocuklarla birlikte ben de ayrıca dil eğitimi alabilirmiyim? 
Description: images/cevap.gif Mümkündür.Fakat çocukların bulunduğu ,eğitim aldıkları kampüsler yaş ortalamalarından dolayı genelde farklıdır.Yetişkinler aynı okulun farklı bir binasında eğitim alabilmektedirler. 


Description: images/q.gifÇocuğumu hava alanından kalacağı yere kim götürecek ve daha sonra da dönerken bırakacak, İngilizce bilmediği için bu insanlarla nasıl anlaşacak?
Description: images/cevap.gif Çocukların Türkiye’den gitmeden once havalanı transferleri gidiş ve dönüş şeklinde organize edilmektedir.Çocukların indikleri havaalanında gidecekleri okulun transfer organizasyonunu yapan departmanı çalışanı tarafından karşılanıp gidecekleri yere güvenle ve titizlikle bırakılmaktadır.Dönüş için de yine aynı şekilde kaldıkları yerden alınıp , havaalanına götürülmektedirler. 


Description: images/q.gifÇocuğa ben ekstra para vermelimiyim? Ayda harcaması ne kadar olur?
Yaz okulu programlarında çocuğa sadece yapacağı ekstra kişisel harcamaları için cep harçlığı verilir.(Örn;hediyelik eşya, alışveriş, çikolata vs. ) 
Öğrencinin gideceği ülkeye ve hafta sayısına göre alması gereken net cep harçlığı Eğitim Danışmanlarımız tarafından verilmektedir.


Description: images/q.gifTürkiyedeki cep telefonları orada da çekiyormu? Eğer çocuğa ulaşamazsam nasıl bilgi alabilirim? 
 Öğrencilerin telefon hatlarını yurt dışına açtırmaları gerekmektedr.Ulaşamadığınız takdirde, Karya International Eğitim Danışmanlarınız aracılığıyla okulla irtibata geçebilirsiniz.Değerli velilerimize her konuda  yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

yurtdışı hakkında tüm sorularınız

yurtdışında dil okulu | yurtdışı dil okulları |yurtdışında dil eğitimi| yurtdışı eğitim programları | yurtdışında dil kursu | ingiltere dil okulu
dil okulları yurtdışı | yurtdışı dil okulu programları | dil okulları | yaz okulları | iş ingilizcesi | vize danışmanlığı | bize ulaşın
copyright © 2011 yurtdisindadilokulu.com